Svarbu žinoti

AKCIJOS KAINOS GALIOJA SAUSIO 1 - BALANDŽIO 1 d.

 

1. Išankstinės automobilių nuomos rezervacijos priimamos tik ilgesniam nei 1 para laikotarpiui. Reikalingas automobilis tik 1 parai? Tuomet susisiekite su mumis likus mažiau nei parai iki automobilio nuomos pradžios, ir pateiksime Jums pasiūlymą.

2. Trumpas automobilio nuomos periodas yra brangiausias (1-3 paros), tačiau Carsrent24 lojali savo klientams ir suteikia dideles nuolaidas.

3. Visos nurodytos nuomos kainos yra galiojančios su įskaičiuotais mokesčiais, draudimu, technine pagalba kelyje 24h. Nuomojatės automobilį ilgesniam nei 16 parų laikotarpiui? Tuomet pateiksime specialią, ilgalaikės nuomos kainą. Automobilio pristatymo kaina gali skirtis, priklausomai nuo automobilio pristatymo – grąžinimo vietos ir laiko, bet dažniausiai pristatymas nemokamas.

4. Automobilio užstatas – visiems Carsrent24 automobiliams taikomas užstatas tik naudojimui užsienyje, kurį automobilio pasiėmimo metu reikia palikti kaip garantą. Užstatas, kaip ir apmokėjimas už automobilio nuomą, priimamas įvairia valiuta ir banko kortelėmis.

5. Nuomojami Carsrent24 automobiliai pristatomi su pilnu degalų baku. Privalote grąžinti, taip pat, su pilnu. Skubėjote, užmiršote ir nepripildėte pilno bako? Ne bėda. Apskaičiuosime trūkstamą likutį, už kurį atsiskaitysite automobilį priimančiam darbuotojui, ir jokių baudų, ar mokesčių Jums netaikysime.

6. Nuomojamus automobilius draudžiama eksploatuoti su neaiškios kilmės, žemės ūkiui skirtais degalais.

7. Sugedo automobilis ar jaučiate, kad kažkas negerai??? Bet kuriuo paros metu skambinkite telefonu +370 616 22202. Nešalinkite gedimų patys, palikite tai specialistams. Visi nuomojami automobiliai turi NEMOKAMĄ pagalbą kelyje.

8. Gyvenkime sveikai ir automobiliuose nerūkykime !!! Tai kenkia Jums ir aplinkiniams.

9. Vėluoja Jūsų lėktuvas? Nesijaudinkite, Carsrent24 nuolat stebi skrydžių informaciją internetu.

10. Carsrent24 savo klientus pasitinka pagrindinėje oro uosto atvykimo salėje. Mūsų darbuotojas laiko užrašą “Carsrent24”. Drąsiai tarkite jam “Labas”. Rezervuotas automobilis Jūsų lauks stovėjimo aikštelėje. Už automobilio stovėjimą Jums mokėti nereikia, mokame mes. Nerandate mūsų darbuotojo? Skambinkite +370 616 22202 ir mes jį surasime, o Jus pavaišinsime kava.

11. Išnuomoto automobilio vagystės atveju, pristačius originalius automobilio raktelius ir dokumentus Jūsų atsakomybė 0 Eur. Patariame, dokumentų ir raktelių nepalikti automobilyje.

12. Mechaninio sugedimo atveju, Jūsų atsakomybė 0 Eur.

13. Iškilus nenumatytoms aplinkybėms (automobilio gedimas, eismo įvykis) Carsrent24 pasilieka teisę pasiūlyti kitą automobilį, iš tos pačios arba aukštesnės automobilių grupės.

14. Baigiantis automobilio nuomos laikotarpiui prašome patikslinti grąžinimo laiką telefonu +370 616 22202

15. Carsrent24 – Jūsų automobilių nuomos kompanija linki saugios ir patogios kelionės !!!

 

Sąlygos

 

NUOMOJAMI AUTOMOBILIAI. CARSRENT24.lt nuomojami automobiliai techniškai tvarkingi ir patikrinti. Mūsų šūkis „Atostogos be rūpesčių“ atspindi mūsų požiūrį į Klientą ir įmonės vizijas bei strategijas.

Kadangi neesame apdrausti nuo nesklandumų ar techninių gedimų, pasiliekame teisę apkeisti Jūsų rezervuotą automobilį į kitą tos pačios, ar aukštesnės klasės automobilį iš anksto su Jumis suderinus. Jūsų rezervuoto automobilio spalva gali keistis, kadangi to pačio modelio nuomojamą automobilį turime ne vieną.

AUTOMOBILIO GEDIMAS. Techninio gedimo atveju įsipareigojame: Kuo skubiau reaguoti į iškilusius gedimus ir nesklandumus. Jei gedimo pašalinti neįmanoma per 24 val. suteiksime kitą automobilį. Mūsų automobilius prižiūri specializuoti servisai, todėl gedimo tikimybė sumažinta iki minimumo. Automobiliai nuolat testuojami ir prižiūrimi.

AUTOMOBILIO NUOMOS TERMINAS. Minimalus automobilio nuomos terminas 1 para. Jei norite išsinuomoti automobilį ilgesniam nei trijų mėnesių laikotarpiui, galime pasiūlyti išskirtines ilgalaikės automobilio nuomos sąlygas ir kainas.

AUTOMOBILIO NUOMOS KAINA. Automobilių nuomos kainos nurodytos litais ir eurais paromis. Automobilio nuomos para – 24 val. nuo automobilio pasiėmimo. Visos kainos yra galutinės, kurias moka klinetas, nėra jokių papildomų ar paslėptų mokesčių. Į automobilio nuomos kainą įskaičiuota: transporto priemonių privalomasis civilinės atsakomybės ir CASCO draudimai. Techninė pagalba kelyje 24 val. PVM ir visi kiti mokesčiai. Išskirtinais atvejais, gali būti taikomas pristatymo mokestis (automoblio pristatymas ne darbo valandomis ar pan.).

UŽSTATAS UŽ IŠSINUOMOTĄ AUTOMOBILĮ. Visiems Carsrent24 automobiliams taikomas užstatas tik naudojimui užsienyje.

DRAUDIMAS. Visi casrent24 siūlomi ir nuomojami automobiliai yra apdrausti privalomuoju transporto priemonių civilinės atsakomybės ir CASCO draudimu nuomojamiems automobiliams, galiojančiu visoje Europoje.

CASCO draudimas nuomojamam automobiliui avarijos atveju – padengia nuostolius padarytus nuomojamam automobiliui, neatsižvelgiant kas yra avarijos kaltininkas.

CASCO draudimas nuomojamo automobilio vagystės atveju – padengia nuostolius automobilio vagystės atveju. Vienintelė sąlyga – privaloma pristatyti pavogto automobilio raktelius ir dokumentus. Kitu atveju, incidentas nebus traktuojamas kaip vagystė.

NEATLYGINTINA BĘSĄLYGINĖ FRANČIZĖ – nuomojami lengvieji automobiliai 150-600 Eur. Krovininiai ir mikrotautobusai – nuo 30 Eur.

VAIRAVIMO APRIBOJIMAI NUOMOJAMIEMS AUTOMOBILIAMS:nuomojantis lengvuosius automobilius – 1 metai, nuomojantis keleivinius ir krovininius mikroautobusus – 3 metai. Išvykimas į užsienį nuomojamu automobiliu galimas tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimo į užsienio šalį be nuomotojo leidimo, taikoma 1 300 Eur bauda.

RIDOS APRIBOJIMAI. Nuomojantis automobilį 3-jų dienų ar ilgesniam laikotarpiui ir važinėjant juo tik Lietuvos teritorijoje, ridos apribojimai netaikomi. Kitais atvejais – pagal susitarimą.

PAPILDOMAS VAIRUOTOJAS. Nėra mokesčio už papildomą vairuotoją. Papildomo vairuotojo duomenis būtina pateikti prieš pasirašant automobilio nuomos sutartį. Perduoti automobilio vairavimą asmeniui, neįtrauktam į automobilio nuomos sutartį, griežtai draudžiama.

DOKUMENTAI. Automobilio nuomos sutarties sudarymui reikia pateikti asmens dokumentą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą.

AUTOMOBILIO IŠDAVIMAS/GRĄŽINIMAS.

  • Automobiliai išduodami/grąžinami Vilniaus ir Kauno oro uostuose.
  • Vilniaus ir Kauno miestuose kliento nurodytu adresu.
  • Galimas automobilio pristatymas visoje Lietuvoje pagal atskirą susitarimą.

KURAS. Visi nuomojami automobiliai Klientams priduodami su pilnu kuro baku. Automobilį grąžinti privaloma, taip pat, su pilnu. Grąžinus automobilį nepilnu kuro baku, apytiksliai apskaičiuojamas trūkstamo kuro kiekis , pagal automobilio kuro bako talpą ir trūkstamas kiekis apmokamas pagal galiojančias mažmenines kuro kainas.

ATSISKAITYMO UŽ AUTOMOBILIO NUOMĄ BŪDAI. Už automobilio nuomą atsiskaityti galite banko pavedimu ar grynais pinigais, automobilio pasiėmimo metu. Priimame įvairią valiutą, pagal galiojantį dienos kurą.

AUTOMOBILIO NUOMOS REZERVACIJA. Taip paprasta dar nebuvo !!!

Automobilį galite rezervuoti tiesiog paskambinę telefonais +370 616 22202; +370 616 22201

Automobilį galite rezervuoti tinklapyje www.carsrent24.lt ir el. paštu info@carsrent24.lt

Rezervavus automobilį nuomai elektroniniu paštu gausite rezervacijos formą, su visa reikiama informacija.

Telefonas
Paimti
Grąžinti
Paimti
Grąžinti